ROMA FLORANSA VENEDIK TURU
İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde saat 05:45'de tur yetkilileriyle buluşma. Bilet,bagaj  ve pasaport işlemleri sonrası Türk Hava Yollarının TK1861 sayılı seferi ile saat 08:15'de  Roma’ya hareket.Saat 09:55'de Başkent Roma'ya varışımızın ardından panoramik şehir turuna başlıyoruz.Bu turumuzda  Colloseum, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emmanuelle Anıtı, Roma Forum, Imperial Forum, Via Del Corso,Circus Maximus görülecek yerler arasındadır.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasının ardından serbest zaman.Akşam arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak  ışıklar altından Roma Gece Turu düzenlenecektir. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltı sonrası serbest gün. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Napoli & Pompei turu düzenlenecektir. Tipik İtalyan Şehri olan Napoli ve Vezüv Yanardağı'nın püskürmesiyle kül bulutu altında kalan ve taşlaşmış bedenlerin görüldüğü antik şehir Pompei turu. Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman . Geceleme otelimizde

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Floransa'ya hareket. Tüm grubun katılımıyla yol üzeri ekstra Siena Turu. Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa'ya varışımızın ardından panoramik Floransa şehir turunda Duomo Kilisesi (Santa Maria Del Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Montecatini de ki otelimize transfer. Odaların alınmasından sonra serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltı sonrası Venedik’e hareket.Gondollar şehri Venedik'e varışımızın ardından San Marco Meydanına gelecek misafirlerimiz ile yapılacak olan panoramik şehir turunda San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Arzu edenler rehberiniz düzenleyeceği ekstra olarak Gondol gezisine katılabilirler. Tur bitimi otelimize transfer. Odaların alınmasından sonra serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman. Tüm misafirlerimizin katılımı ile ekstra olarak düzenlenecek Bologna Turumuza katılabilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte Bologna havalimanına hareket. Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının  TK1326 sayılı seferi ile saat 19:00'da İstanbul'a hareket. Saat 22:30'da İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu.