Barselona, Valensiya, Madrid Turu
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali tour kontuarı önünde saat 04:45'de buluşma. Bilet, pasaport vebagaj işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK1857 tarifeli seferi ile saat 07:15'de Madrid’e uçuş. Yerel saate göre 10:40'da inişimizi takiben özel aracımız ile Madrid panoramik şehir turu için hareket. Panoramik Madrid şehir turunda; Kraliyet Sarayı, İspanya Meydanı Ve Cervantes Anıtı, La Puerto Del Sol Alanı, Alcala Kapısı, Cibeles Meydanı Ve Çeşmesi, Paseo Del Prado Ve Apollo Çeşmesi, Retiro Parkı, Gran Via, Castellana Caddeleri ve Plaza Mayor görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize hareket. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile yarım günlük ekstra olarak Toledo Turu'na katılma imkanı. İspanya’nın eski başkenti Toledo, Unesco Dünya Mirası listesinin en önemli kentlerinden biridir. Ülkenin en heybetli katedrali, dünyaca ünlü ressamların eserlerine ev sahipliği yaparak dünyanın sayılı müzeleriyle yarışır hale gelmiştir. El Greco’nun kenti olarak bilinen Toledo, 16. yy’dan günümüze değişmeden gelmeyi başarmıştır. Roma, vizigot, arap, gotik, rönesans mimarisinin izlerini taşıyan yapılar, dar sokaklar, Ünlü katedrali ve katedralde göreceğimiz El Greco’nun tabloları ile turistik bir hac yeridir. Gezi sonrası otelimize geri ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüz ile Valensiya’ya hareket. Keyifli bir yolculuktan sonra Valencia’ya varış ve panoramik Valencia şehir turumuzda; Katedral, Arena, Belediye Sarayı, Tarihi pazar ve Eski İpek Borsası görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Barselona'ya hareket. Varışımızı istinaden panoramik olarak yapılacak Barselona şehir turumuzda; Marina, Colombus Sokağı, ünlü Batllo Evi ve Mila ev yapıları, Sagrada Familia, Olympiyat Stadı, Sant Jordi Spor Salonu ve Calatrava Kulesi görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısı ve ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Girona & Figueras (Dali Müzesi) Turu'na katılabilirler. Bu turumuzda; önce Catalan Musevi cemaatinin 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları ile bizi geçmişe Musevi cemaatinin yaşamından kesitler vererek götürecek ünlü Jewish meydanı el call görülerek Figueras şehrine sürrealist ressam Dali’nin eserlerinin sergilendiği Dali Müzesi gezilecek. Kuzeyin en güzel bu iki şehri sizi Catalan dünyasını ayrıcalıklarına götürecek. Güzel bir günün ardından otelimize geri dönüş. Akşam arzu eden misafirler için ekstra FlamencoGecesi'ne, İspanyol dansları ve müziği eşliğinde eğlenceye katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltı sonrası en geç saat 10:00'a kadar odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimiz tarafından belirtilecek saatte Barselona Havalimanı'ba hareket.  Bilet, bagaj ve pasaport  işlemlerinin ardından Türk  Hava Yolları TK1856 tarifeli seferi ile saat 19:05'de İstanbul’a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından  yerel saate göre 23:30'da Atatürk Havalimanı'na varış ve gezimizin sonu.