Alaçatı Ot Festivali
Havalimanı Karşılama, Havalimanından direk İzmir’in tarihi ve kültürel noktası Kemer altı, Saat Kulesi, Hasan Tahsin Heykeli, Kızlar ağası hanı, Yani İzmir’in Tarihi Mekanı Konak Meydanına gidiyoruz. Buradaki gezimizi Kokartlı rehberimiz ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Akabinde Otelimize hareket için verilen zamana kadar Tüm misafirlerimize serbest zaman sunuyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Derin bir efsaneyi yaşamak üzere ala çatıya doğru hareket ediyoruz. İlk önce Çeşme Bizleri selamlıyor akabinde rehberimiz eşliğinde Tarihi Çeşme Kalesini gezip, Çeşme Kordonda Turladıktan sonra Alaçatıya doğru hareket ediyoruz. Ve popüler festivalimizi yerinde havasının alarak yaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

Otelimizde aldığımız kahvaltının ardından. Meryem Ana evini ziyarete gidiyor, Arkasından şirin bir köye Şarapları ile ünlü şirince ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Şirinceden serbest zman ve alış veriş için Gazi emir optimum  hareket ediyoruz. Ve bir dahaki tur da görüşmek üzere üzülerek ayrılıyoruz.