Kemerli Konak Boutique Hotel


Otel Detay

Kemerli Konak, Girne'nin tarihi Zeytinlik köyünde, 38 odalı, lüks bir butik oteldir. Kıbrıs kültürünün izlerini taşıyan otantik bir yapı ve görünümle Girne, merkeze sadece 6 dakika ve Ercan Havaalanına 45 dakika uzaklıktadır.

Hotel Olanakları

Açık yüzme havuzu ve alakart restoran sunan Kemerli Konak Hotel, Girne’de şehir merkezine 6 dakikalık sürüş mesafesinde yer almaktadır. Ücretsiz Wi-Fi erişimi tesis genelinde mevcuttur. şehir içi ulaşım servislerine ve kablosuz internetin sunduğu diğer cazibe merkezlerine sahiptir. Kıbrıs mutfağının en iyisini sunan Archway Restaurant, misafirlerini otantik bir ortama davet ediyor.

ODA TİPİ VE OLANAKLARI

Kemerli Konak'da, dağ ve deniz manzaralı 38 odamız bulunmaktadır. Her oda, Girne Odası, Gece Odası, St. Hilarion Odası vb. Gibi farklı bir isimle adlandırılmıştır. 27 çift kişilik oda (7 ikiz yatak), 6 üç kişilik oda ve iç kapı ile birbirine bağlı olabilecek 3 aile odası bulunmaktadır. Kemerli Konak tamamen geleneksel Kıbrıs evleri mimarisine uygun olarak tasarlanmış olup, otantik Kıbrıs yatakları, geleneksel desen ve mobilyalara sahip özel şifonyerler ile dekore edilmiştir. Odalar dağ ve deniz manzaralarına sahiptir. Merkezi ısıtma-soğutma sistemi bulunmaktadır.